مدافعان مسکن می گویند با وجود ممنوعیت فدرال ، اخراج ها در “بخار کامل” ادامه دارد

در تاریخ 26 مارس ، معاون کلانتری به خانه ای یک طبقه با آجر در حومه شمال تولس ، اوکلاهما رفت و به زن داخل آن گفت که وقت ترک است.

او وحشت زده با خدمات کمک حقوقی اوکلاهما تماس گرفت. اریک هالت ، وکیل تلفنی ، به او دستور داد اسناد و مدارک مهم پزشکی را به دست آورد. این شانس وجود داشت که اجازه بازگشت نداشته باشد.

این زن و شریک زندگی اش – که با پنج فرزند در خانه از 1 تا 17 سالگی در خانه زندگی می کردند – فکر کرده بودند که می توانند اقامت کنند.

  • آنها در طی همه گیری برای پرداخت قبض های خود تلاش کرده بودند ، بنابراین از طریق یک سازمان غیرانتفاعی محلی درخواست کمک اجاره ای فدرال را داده بودند. صاحبخانه آنها ، گری رامی ، سه ماه قبل از اخراج ، 5600 دلار دریافت كرد كه می تواند اجاره عقب مانده خود را تأمین كند. در عوض ، طبق سندی که هالت به اشتراک گذاشت ، سندی را امضا کرد که موافقت خود را با کنار گذاشتن پرونده تخلیه اعلام کرد ، همانطور که توسط سازمان غیرانتفاعی صادر کننده کمک امدادی مورد نیاز بود.

در عوض ، رامی با اخراج رو به جلو حرکت کرد و یک قاضی آن را تأیید کرد. اکنون ، خانواده هفت نفره در یک هتل اقامت طولانی مدت زندگی می کنند.

هالت ، هماهنگ کننده حمایت از مسکن خدمات کمک حقوقی از اوکلاهما ، گفت: “این واقعاً خرابی را نشان می دهد.”

رامی تأیید کرد که پرداخت را دریافت کرده و قرارداد را امضا کرده است ، اما گفته است که از شرایط موجود بی اطلاع است و “باید به دنبال بررسی مدارک باشد.”

وی گفت: “من آن را به یاد نمی آورم.” “من فکر کردم که آنها فقط به آنها کمک می کنند تا از پس رانت برآیند.”

با توجه به اینکه میلیون ها مستاجر در خلال بحران جهانی بهداشت به بیرون رانده می شوند ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری روز دوشنبه ممنوعیت اخراج خود را در سراسر کشور تا 30 ژوئن تمدید کردند. این دستور که قرار بود در 31 مارس منقضی شود ، برای محافظت از خانواده ها از از خانه های خود بیرون رانده می شوند.

رزا جکسون در نزدیکی برخی از وسایل خود ایستاده است که از خانه ای که در آپارتمان های گرامرسی ایست ، در هورن لیک ، خانم خانم براد وست اخراج شده بود ، خارج شد
اما در حالی که طرفداران مستاجر تمدید روز دوشنبه را ستودند ، آنها گفتند كه اجرای برنامه در عمل برابر نبوده است. بسیاری از مستاجران ، مانند خانواده تولسای شمالی ، هنوز از خانه های خود آواره شده اند.

مصاحبه با اجاره کنندگان ، وکلای کمک حقوقی ، کارشناسان مسکن و مدافعان مسکن ارزان قیمت در سطح ایالتی ، محلی و ملی ، فرایندی را نشان می دهد که می تواند مورد هوس و هوس سیاست یا جغرافیای محلی قرار گیرد. بسته به سالن دادگاه ، قاضی رسیدگی کننده به موارد تخلیه ممکن است این منع را نادیده بگیرد و اختیارات دولت فدرال را برای اجرای آن زیر سingال ببرد. قضات دیگر این سedال را مطرح کرده اند که آیا این حکم در مورد اجاره های ماه به ماه در مورد مستاجران اعمال می شود؟

در سراسر کشور ، موجرها در ادامه به یافتن راه هایی برای بیرون کشیدن مستاجران ادامه می دهند ، در برخی موارد با عدم تمدید اجاره نامه یا ادعای شکستن اجاره نامه از اجاره نامه. در حالی که سیاست فدرال اخراج را فقط مبتنی بر عدم پرداخت اجاره منع می کند ، اخراج برای سایر موارد ، از جمله آسیب رساندن به دارایی یا فعالیت مجرمانه را مجاز می داند. و ممکن است اجاره دهندگان از مراحلی که باید برای اطمینان از توقف تخلیه در مورد آنها انجام دهند ، بی اطلاع باشند.

از زمان ابتلا به همه گیری ، 284،490 اخراج در پنج ایالت و 28 شهر که توسط آزمایشگاه اخراج در دانشگاه پرینستون ردیابی می شود ، ثبت شده است. از زمان اجرای ممنوعیت دولت فدرال از 4 سپتامبر ، بیش از 163،700 مورد از آنها ثبت شد.

دایان ینتل ، رئیس جمهور و مدیرعامل ائتلاف ملی مسکن با درآمد کم ، گفت: “بسیاری از مالکان این سفارش و حمایت های آن را نادیده گرفته اند.” “به خصوص ناامید کننده است زیرا دولت بایدن به خوبی می داند که چه نقص و نقصی دارد و هنوز هم نتوانست هیچ یک از آنها را اصلاح کند.”

کاخ سفید در بیانیه ای گفت که دولت فدرال “در حال تقویت ابزارهای اجرایی برای اطمینان از اجرای مهلت قانونی است.”

اداره حمایت مالی مصرف کننده و کمیسیون تجارت فدرال در تاریخ 29 مارس اعلام کردند که هر دو آژانس اقدامات تخلیه را رصد و تحقیق می کنند.

بیانیه کاخ سفید مستاجران را تشویق می کند تا “در مورد هرگونه مسئله جمع کننده بدهی ، اخراج یا برخورد تبعیض آمیز” با CFPB و اداره مسکن و شهرسازی تماس بگیرند.

همانطور که همه گیری به طور نامتناسبی بر جوامع رنگی تأثیر گذاشته است ، اختلاف نژادی در توانایی تهیه مسکن نیز بر آسیب پذیری خانواده ها در برابر اخراج ها تأثیر می گذارد. بر اساس تجزیه و تحلیل داده های نظرسنجی نبض خانوارهای اداره سرشماری ایالات متحده ، احتمالاً خانه های سیاه ، اسپانیایی و آسیایی بیشتر از خانوارهای سفیدپوست اجاره عقب هستند.

روزا جکسون در 1 آوریل 2021 به پنجره ای به آپارتمان قدیمی خود در هورن لیک ، خانم نگاه می کند. براد وست / برای NBC News
در ماكون ، جورجیا ، یك مالك اقدام به اخراج یك مستاجر به دلیل معوقات كرد. به گفته سوزان ریف ، وكیل مسكن و مدیر پروژه پیشگیری از اخراج برنامه خدمات حقوقی جورجیا ، پس از رد قاضی به دلیل دستور CDC ، مالك چند روز بعد درخواست فسخ اجاره مستاجر را به دلیلی دیگر ارائه داد.

ریف گفت که این گروه به دلیل زمانبندی ، قادر به استدلال در مورد تشکیل پرونده تلاش برای دور زدن دستور CDC بود.

در لوئیزیانا ، وکلای کمک حقوقی با موارد تخلیه بر اساس تخلفات جزئی لیزینگ که از داشتن ترامپولین در حیاط خانه گرفته تا عدم چمن زنی چمن ، مبارزه کرده اند.

  1. آماندا گولوب ، وكیل مسكن در خدمات حقوقی جنوب شرقی لوئیزیانا ، گفت كه صاحبخانه ای كه سعی در یافتن روزنه ای برای بیرون راندن یك مستاجر بدهكار دارد ممكن است اعتراض كند: “این واقعاً در مورد گربه ای است كه آنها دارند.”

وی گفت ، در یك پرونده ، یك صاحبخانه سعی كرد كه یك اجاره كننده را از روی اجاق گاز آسیب دیده بیرون بیندازند. گزارش آتش نشانی کمک کرد ثابت کند که مستاجر مقصر نبوده است.

گلوب گفت: “ما می دانیم که این موضوع در مورد عدم پرداخت است ، اما ناگهان یک اخطار تخلیه برای یک اجاق گاز شکسته وجود دارد.”

گرگ براون ، نایب رئیس امور دولت برای انجمن آپارتمان ملی ، گروهی که نمایندگان صاحبان اجاره است ، گفت که اخراج ها اغلب آخرین چاره مالکان است و قضات آخرین تماس را می گیرند. وی گفت ، اکثر ارائه دهندگان مسکن در تلاشند تا با ساکنان کار کنند تا آنها را در خانه های خود نگه دارند.

وی گفت: “ساختمانهای خالی به درد هیچ کس نمی خورد.”

سازمان حامی مخالفت با توقف تخلیه ، که براون گفت ، باعث شده است ساکنان و مالکان “در پرتگاه” باشند ، زیرا اجاره پرداخت نشده ، که هنوز هم مستاجران مسئول پرداخت آن هستند ، جمع می شود.

“این فقط اجاره مرکب است”
برای خانواده هایی که در تلاش برای پرداخت اجاره بها هستند ، اجرای نابرابر ممنوعیت تخلیه با کندی بیش از 46 میلیارد دلار تخفیف اجاره فدرال افزایش می یابد.

طبق ائتلاف مسکن کم درآمد ملی ، از اواخر ماه مارس ، فقط 28 ایالت برنامه های کمک اجاره ای را برای پرداخت اولین موج عمده بودجه فدرال ، 25 میلیارد دلار اختصاص داده شده توسط وزارت خزانه داری در ماه دسامبر ، آغاز کرده اند.

شارون براون ، یک سازمان دهنده کمپین Poor People’s Mississippi ، وضعیت را به یک بازی انتظار ناخوشایند تشبیه کرد. برنامه کمک اضطراری اجاره می سی سی پی پذیرش برنامه ها را از 29 مارس آغاز کرد ، سخنگوی شرکت خانه می سی سی پی هنوز ارقام مربوط به تعداد درخواست های ارسال یا تأیید شده را ندارد.

صاحبخانه های بی تاب ممکن است به جای انتظار برای کم شدن کمک ، برای تخلیه فشار بیاورند ، به امید یک قاضی پذیرا. و مشخص نیست که بسته فدرال برای پوشش میلیاردها دلار اجاره عقب افتاده کافی است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد گزارش عمیق NBC News ، برنامه NBC News را بارگیری کنید

حتی وقتی اجاره کنندگان از خانه اخراج نشوند ، بدهی انباشته می تواند برای رانده شدن آنها از خانه آنها کافی باشد. براون داستان زنی را که پرداخت های از دست رفته او انباشته شده بود به اشتراک گذاشت. بدون هیچ تضمینی برای کمک مالی ، مستأجر احساس گرفتار شد. براون به او کمک کرد تا در ملکی جابجا شود که صاحبخانه جدید وی موافقت کرد نرخ اجاره کاهش یابد ، و براون کمک کرد تا مقداری از هزینه قبلی را پرداخت کند.

برخی ممکن است در یافتن پایه خود مشکل بیشتری داشته باشند. مدافعان مسکن خاطرنشان می کنند که سابقه اجاره تأخیر تأدیه یا بی پرداخت می تواند چرخه معیوبی را شروع کند که می تواند به شانس مستاجر در یافتن مسکن مناسب در آینده آسیب برساند.

براون گفت مستاجرانی که بی کار بودند ، اما از آن زمان کار خود را پیدا کرده اند یا ساعات بهتری را انتخاب کرده اند ، اگر موفق به پرداخت بدهی خود شوند یا اینکه می توانند به کمک های فدرال دسترسی پیدا کنند ، ممکن است بتوانند بدون آسیب مالی فرار کنند.

وی گفت ، اما برای دیگران ، وقتی “30 روز می گذرد ، فقط اجاره اضافه می شود”.

روزا جکسون 47 ساله گفت که او پس از مرگ نامزدش در ماه جولای به دلیل نارسایی قلبی در روزهای سختی سقوط کرد. او به او کمک کرد تا هزینه یک آپارتمان در هورن لیک ، حومه ممفیس ، تنسی ، واقع در شمال می سی سی پی را پرداخت کند.

توسط تابولا
داستان های اسپانسر شده
DRONE X PRO
این پهپاد ارزان قیمت ممکن است بهترین فروش هدیه در ایران ، جمهوری اسلامی باشد
بازرگانی فارکس | تبلیغات جستجو
به گزینه های معاملات فارکس مراجعه کنید
رزا جکسون جلوی وسایلش در Horn Lake Self Storage. برد وست / برای اخبار NBC
جکسون ، که یک پسر 13 ساله دارد ، پس از اینکه شغل خود را در Walmart از دست داد ، تلاش می کرد تا با اسکناس همراه شود. او در ماه مارس اخراج شد.

توصیه شده
اخبار ایالات متحده
وبلاگ محاکمه درک شووین روز 7
اخبار ایالات متحده
دادگاه درک شووین: به روزرسانی های زنده در مورد مرگ جورج فلوید
جکسون گفت که وی با ممنوعیت تخلیه CDC و مدارکی که به آن احتیاج داشت آشنایی دارد – بیانیه سوگند یاد شده دلیل عدم توانایی مستاجر در پرداخت اجاره. پاسخ های قابل قبول شامل از دست دادن درآمد ، اخراج کارگران ، کاهش ساعات کار و هزینه های کلان پزشکی است. مستاجران همچنین باید بگویند که آنها تا آنجا که توانسته اند پرداخت کرده اند.

اما جکسون گفت که او قبلاً تلاش کرده بود که آن مدارک را در پاییز به صاحبخانه خود در آپارتمان تولین پارک ارائه دهد و یک کارگر به او گفته بود که این مورد برای او صدق نمی کند. بنابراین او به خود زحمت نداد که فرم را به دادگاه اخراج خود در 2 مارس برساند.

وی گفت: “من حتی نمی خواستم دوباره با آن گول بزنم.”

هنگامی که او در دادگستری شهرستان دسوتو نشسته بود ، در حال تماشای یک قاضی در کنار اجاره نشینانی بود که می گفتند تحت مهلت قانونی فدرال واجد شرایط حفاظت هستند ، متوجه شد که اشتباه کرده است.

هنگامی که نوبت او بود ، قاضی حکم داد که خانواده اش باید ترک کنند. مجتمع آپارتمانی می خواست او را در مدت سه روز بیرون کند.

جکسون گفت: “من پریشان بودم.” “احساس می کردم همه کارها را انجام داده ام. من مایل بودم سعی کنم اجاره خانه را جبران کنم. ”

یک روز بعد ، او با فرم اعلامیه CDC به دادسرا بازگشت. منشی دادگاه به او گفت كه آن را نزد صاحبخانه خود ببرد. جکسون گفت که نسخه ای را برای میستی پو ، نماینده آپارتمان ، که هنوز هم به او گفت مجبور است ترک کند ، گذاشت.

پو که دیگر در این مجتمع کار نمی کند ، در مصاحبه ای اذعان کرد که جکسون فرم اظهارنامه را به دادسرا برده است ، اما گفت که حکم قاضی به این معنی است که خیلی دیر است.

در بیانیه ای ، جویس گرادی ، نماینده مجتمع آپارتمانی ، که اخیراً به Gramercy East تغییر نام یافت ، گفت که جکسون 9 متر اجاره پرداخت نکرده است

دهم و 8215.92 دلار بدهی داشت.

در بیانیه آمده است: “مدیریت قادر به تهیه برنامه پرداخت با وی نبود.”

جکسون در این مورد اختلاف نظر دارد و می گوید که او چندین ماه از سال گذشته بدهکار بوده است.

صبح روز 22 مارس ، در حالی که جکسون مشغول کار بود ، برادرزاده اش وحشت زده او را صدا کرد. پس از اینکه پسرش را برای مدرسه سوار کرد ، دوباره به آپارتمان رفت و متوجه شد که اعضای کارکنان مجموعه وسایل خانواده را بیرون گذاشته اند. وقتی جکسون به آنجا رسید ، او گفت ، لپ تاپ پسرش ، همراه با تلویزیون ، از دست رفته است. مشخص نبود چه کسی آنها را برده است. یکی از اعضای خانواده تریلی را برای نجات آنچه قبلاً تحویل نشده بود ، آورد.

جکسون و پسرش نزد خواهر ، برادر همسر و چهار فرزندشان نقل مکان کردند. او متعجب است که چگونه کار را از ابتدا آغاز خواهد کرد. او امیدوار است که کار ثابت او به عنوان راننده بالابر در یک مرکز توزیع کمک کند. بخشی از زندگی او اکنون در یک انبار بسته بندی شده است. وقتی او به لیست آپارتمان ها نگاه می کند ، احساس می کند قیمت آن پایین است.

روزا جکسون و پسرش با خواهر جکسون ، در دریاچه هورن ، خانم ، براد وست / برای NBC News زندگی می کنند
جان جوپلینگ ، مدیر قانون مسکن مرکز دادگستری می سی سی پی ، یک موسسه حقوقی غیرانتفاعی ، می گوید جکسون ممکن است اعتصاب دیگری علیه او انجام داده باشد ، حتی اگر به موقع مدارک لازم را ارائه داده باشد. اجاره او دو روز قبل از جلسه دادگاه منقضی شد. جاپلینگ گفت ، طبق قانون می سی سی پی ، آپارتمان جکسون اکنون اجاره ماه به ماه در نظر گرفته خواهد شد.

این او را در یک منطقه خاکستری قانونی قرار داد. دستور CDC صریحاً به این موضوع که آیا موجرها باید در اجاره ماهانه با مستاجرانی که مشکل پرداخت دارند ، کار نمی کند.

“اخراج ها با بخار کامل ادامه یافته است”
بسیاری از ایالت ها ممنوعیت تخلیه خود را صادر کرده اند و از این امر محافظت بیشتری را در برابر دستور فدرال ایجاد می کنند. اوکلاهما یکی از هفت ایالتی است که این کار را نکرده است و هالت ، وکیل مسکن ، گفت: “اخراج ها با سرعت کامل ادامه دارد” در تولسا.

جیب هایی با ادعاهای کوچک که پر از ده ها جلسات دادرسی برای اخراج است ، برای شهر آشناست. طبق آزمایشگاه اخراج ، در سال 2016 ، تولسا یازدهمین بالاترین میزان تخلیه را در کشور داشت.

در آن سال ، نزدیک به 6300 اخراج صادر شد. هالت گفت ، قبل از همه گیری ، بیشتر پرونده های تخلیه مربوط به عدم پرداخت اجاره بود.

وی انتظار داشت که تحت مهلت قانونی فدرال ، روند تخلیه به شدت کاهش یابد ، که باید از بسیاری از افرادی که توانایی پرداخت هزینه را ندارند محافظت می کرد. در عوض ، هالت گفت که پرونده های تخلیه فقط یک سوم کاهش یافته است ، با توجه به داده های دادگاه جمع آوری شده توسط Open Justice Oklahoma ، یک سازمان غیر انتفاعی که آمار عدالت کیفری و مسکن را ردیابی می کند. و او گفت که به دلایلی غیر از اجاره ، دادرسی افزایش یافته است ، به این دلیل که مالکان در تلاشند تا این ممنوعیت را دور بزنند.

بعلاوه ، مستاجرانی که واجد شرایط حمایت از CDC هستند اما در جلسه دادرسی حاضر نمی شوند ، هنوز می توانند از خانه اخراج شوند. اجتناب ناپذیر است که برخی به دادگاه مراجعه نکنند.

هالت گفت: “این یک بازی اعداد است.”

و برخی از اجاره کنندگان ممکن است از توقف سو mis برداشت ، فکر کنند که این یک مصونیت پتو را بدون درک مراحل انجام شده ارائه می دهد.

هالت گفت گروه های کمک حقوقی و سازمان های غیرانتفاعی برای ارائه اطلاعات در مورد این ممنوعیت تلاش کرده اند ، اما پیام به همه نمی رسد.

هالت گفت ، به عنوان مثال ، خانواده هفت نفره تولسای شمالی هرگز اعلامیه سوگند یاد نکرده اند ، حتی اگر تحت ممنوعیت تخلیه صلاحیت محافظت را داشته باشند.

وی گفت: “مردم هنوز نمی دانند استفاده از این حقوق به چه معناست.”

خانواده تولسای شمالی سال گذشته از اجاره خود عقب افتادند. طبق اسناد دادگاه ، در تاریخ 3 دسامبر ، با تهدید به اخراج ، آنها موافقت کردند که 3500 دلار اجاره عقب پرداخت کنند و تا 31 ژانویه از آنجا خارج شوند.

اما پس از آن کمک های اجاره ای آنها انجام شد. پنج روز بعد ، رامی ، صاحبخانه ، توافق نامه ای با یک سازمان غیرانتفاعی محلی ، Restore Hope Ministries ، امضا کرد که در ازای دریافت 5600 دلار – اجاره عقب افتاده به اضافه پرداخت آینده برای ژانویه ، پرونده تخلیه را لغو کند.

هرچند رمی گفت که فکر می کرد این بدان معنی است که پس از پایان ژانویه می تواند با تخلیه جلو برود و این همان کاری است که انجام داده است.

وی وقتی به این هفته رسید ، گفت: “من باید به کاغذهای اداری نگاه کنم ، اما هر کاری درست است انجام خواهم داد.”

جف جینز ، مدیر اجرایی Restore Hope Ministries ، آنچه اتفاق افتاده در این پرونده را “نقض قانون اخلاقی” توصیف کرد.

وی گفت: “ما هر اقدامی برای خودمان مناسب باشد دنبال خواهیم كرد تا به این خانواده بی خانمان نمانیم ، كه از ابتدا هدف ما بود.”

یک روز پس از آنکه خبرنگاری با رامی تماس گرفت ، ناتان میلنر ، وكیل وی ، برای خالی كردن حكم تخلیه ، كه قاضی امضا كرد ، پیشنهادی را ارائه داد.

اما این بدان معنا نیست که خانواده می تواند به خانه خود برگردد. میلنر گفت که خانواده در ماه فوریه یا مارس اجاره پرداخت نکرده اند ، بنابراین رامی گزینه پیگیری اجاره را دارد.

در حال حاضر ، هالت گفت ، این خانواده هنوز در هتلی زندگی می کنند ، و تلاش خود را برای شروع جدید متمرکز کرده اند.

https://www.nbcnews.com/business

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *