فاجعه Covid-19 هند می تواند کمبودهای جهانی را حتی بیشتر کند

دهلی نو (CNN Business) موج ترسناک و رکوردشکنی Covid-19 در هند تهدید می کند که بهبود اقتصادی این کشور را متوقف کرده و موج های شوکی را از طریق چندین صنعت مهم جهانی ارسال کند.

سومین اقتصاد بزرگ آسیا هفته ها در تلاش برای کنترل اوج ویرانگر بوده است. روزانه صدها هزار مورد جدید گزارش می شود و اقتصاددانان در حال پیش بینی مجدد پیش بینی های خود برای رشد دو رقمی در سال جاری هستند – این یک نشانه نگران کننده برای کشوری است که سال گذشته برای اولین بار پس از حدود یک ربع قرن پس از دولت یک قفل در سراسر کشور را اعمال کرد.
فاوسی برای مهار بحران Covid در هند به درخواست های قفل در سراسر کشور می پیوندد
فاوسی برای مهار بحران Covid هند به درخواست های قفل در سراسر کشور می پیوندد
نخست وزیر نارندرا مودی تاکنون در برابر درخواست ها برای ایجاد یک قفل کامل دیگر علیه کشور مقاومت کرده است ، حتی در حالی که بسیاری از مناطق محدودیت های سنگین خود را اعلام کرده اند. اما چندین صنعت جهانی که به هندوستان تکیه می کنند با نگرانی به دنبال آنها هستند. در صورت تعمیق بحران ، همه چیز ، از پوشاک و داروسازی گرفته تا خدمات مالی و حمل و نقل جهانی می تواند درد را احساس کند.
زنجیره های تأمین
طبق کنفرانس جهانی تجارت و توسعه سازمان ملل ، حدود 80٪ از حجم کالاهای جهانی تجارت با کشتی انجام می شود و هند بسیاری از خدمه آنها را تأمین می کند.
طبق گفته گای پلاتن ، دبیرکل اتاق بین المللی حمل و نقل ، بیش از 200000 از حدود 1.7 میلیون دریانورد در سراسر جهان از هند هستند. وی افزود ، بسیاری از آنها دارای درجه و نقش افسری هستند که به مهارت های مهم نیاز دارند.

https://edition.cnn.com/2021/05/10/business/india-covid-industries-intl-hnk/index.html

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *